1:1
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

19.04.2015 15:00

14.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Pohledný zápas v Lukavci skončil dělbou bodů


Branky


0

V Lukavci byl k vidění zápas, který měl nadprůměrné parametry na zápas III. třídy. Hosté z Nového Rychnova dlouho vedli, nakonec všask odvážejí bod.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Na začátku utkání měli dvě šance domácí fotbalisté. Udeřilo však na druhé straně, kdy se prosadil zkušený Komárek a Nový Rychnov se ujal vedení 1:0. V prvním poločasu měli mírnou převahu hosté. Domácí však "nesložili zbraně" a snažili se vyrovnat. V 74. minutě se jim to podařilo, díky střele Peška. Závěr utkání nebyl takticky svázaný a šance byly na obou stranách. Branka však nepadla, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.Ohlasy k zápasu


TJ Start Lukavec
Jiří Charvát, trenér Lukavce: Hráči ukázali otočit vývoj zápasu. Na tvrdém terénu jsme měli problém s převzetím míče. Hra měla ze začátku rychlé tempo, s dalšími minutami však docházely síly. K vidění byl pěkný fotbal.
Sestavy


TJ Start Lukavec
D. Ludvík [-] - J. Mařinec [-] , L. Krill [-] , M. Šimek [-] , M. Nekovář [-] (46. T. Mišon [-] ) - M. Zamrzla [-] (76. D. Wenemoser [-] ) , M. Zeman [-] , M. Merenus [-] , S. Prokop [-] - L. Krill [-] (62. P. Kuneš [-] ) , V. Pešek [-]

TJ Start Nový Rychnov B
L. Císař [-] - M. Parkan [-] , R. Koubek [-] , P. Nenadál [-] , P. Slavík [-] - J. Mareš [-] , D. Římal [-] (74. T. Štětka [-] ) , J. Nepraš [-] , D. Karpíšek [-] - J. Červenka [-] , P. Komárek [-] (80. P. Barták [-] )

ŽK: 76. J. Mareš .
Hráči zápasu: D. Ludvík , M. Merenus , M. Zeman - R. Koubek , P. Komárek .
Místo: Lukavec. Počet diváků: 50.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.