24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Bohdalov remizoval s Lukami

28

Bohdalovští potřebovali k jistotě záchrany bod. Ten jim v závěru utkání zajistil Aleš Neuman.

Hosté po poločase vedli

Bohdalov si svoji pozici vylepšil výhrou ve Velkém Beranově. Luka se po nepovedném startu jara začínají zvedat.

V úvodu zápasu byli lepším týmem domácí. Ve 13. minutě se však do šance dostal o nedůrazném odkopu hostující Šimon Číhal a poslal svůj tým do vedení - 0:1. Bohdalov mohl vyrovnat z pokutového kopu, ale tradiční exekutor Tomáš Doležal tentokrát svoji roli nezvládl a nechal vyniknout Radka Tomana v brance hostí. Ve zbytku prvního poločasu byli lepší na míčí hosté. Domácí se tento deficit snažili srovnat svojí bojovností. Do kabin šli tak s náskokem hosté z Luk nad Jihlavou.

Domácí v závěru srovnali

Domácí se od začátku druhého poločasu hnali za vyrovnáním. Bombou ze strany napálil tyč hostující brány Tomáš Doležal. Domácí měli i několik rohových kopů, ale nic se z nich neurodilo a hostující defenzivu domácím nájezdům odolávala. Domácí se po sražení domácího útočníka dožadovali penalty, ale píšťalka sudího Havlína zůstala němá. Domácí se přece jen dočkali vyrovnání. V 86. minutě se po rohovém kopu Tomáše Doležala prosadil na přední tyči Aleš Neuman a trefil se přesně k tyči - 1:1. Tento výsledek tak domácím zaručil záchranu soutěže.

Bohdalov v příštím kole hostí Nedvědici. Luka hostí Rantířov.

Sokol Bohdalov
Vítězslav Machatka (trenér): Bod nám stačil k jistotě záchrany soutěže. Proti nebezpečnému a na míči velice silnému soupeři to však nebylo vůbec jednoduché. Jsme rádi, že sezonu dohrajeme v klidu.

R. Pokorný [-] - T. Doležal [-] , A. Fabík [-] , Z. Novotný [-] , B. Křesťan [-] - A. Neuman [-] , P. Neuman [-] (45. D. Skála [-] ) , V. Pokorný [-] (61. F. Boháček [-] ) , P. Jaroš [-] - R. Henzl [-] , V. Koukal [-] -