20.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Radešínská Svratka si doma poradila s Bohdalovem

26

Bohdalov měl v Radešínské Svratce více šancí, ale nevyužil je a domácí v závěrečné půlhodině udeřili.

V první půli branka nepadla

Radešínská Svratka před týdnem rozstřílela oslabená Luka, ale teď na jejich hřiště přijel Bohdalov, který v týdnu obral o body vedoucí Rapotice.

Úvod zápasu patřil domácím, ale ti se do šancí nedostávali. Zápasem pohnula 30. minuta, kdy po souboji s Chalupou zůstal na hřišti ležet Antonín Jinek a vše vyřešil až příjezd zdravotnické záchranné služby. Závěr prvního poločasu patřil hostům, kteří hrozili přředevším po standardních situacích, ale domácí buď podržel Chrást nebo střely hostů míjely domácí svatyni. Domácí také zahrozili, ale Plhalova hlavička šla těsně mimo a ten samý hráč v závěru prvního poločasu ve slibné šanci vůbec netrefil míč.

Domácí ve druhém poločase rozhodli

Bohdalovští v úvodu druhého poločasu domácí přitlačili. Měli šance, ale ve většině případů vůbec netrefili domácí branku, a tak přišel trest. V 68. minutě Janů s Mužátkem ve středu hřiště vybojovali míč pro Michala Šacla, který povedeným centrem z pravé strany hřiště našl Pekárkovu hlavu - 1:0. Pak se v další šanci ocitnul znovu Pekárek. Hosté se z gólu radovali v 80. minutě, ale pomezní po Doležalově standardní situaci zvedl praporek a signalizoval ofsajd. Domácí přidali pojistku v 85. minutě, kdy dlouhý nákop udržel Plhal, přehrál hostujícího beka a přesnou přihrávkou po sebe našel Šacla, který s přehledem překonal Mundoka - 2:0. Tímto výsledkem také zápas skončil.

Radešínská Svratka v příštím kole hostí Rantířov. Bohdalov zajíždí na půdu rozjeté Polné.

FK TJ Radešínská Svratka
Pavel Kříž (trenér): Začali jsme dobře, ale po zranění Jinka nám trvalo než jsme se dostali do zápasu a hosté měli mezi 30. a 60. minutou spoustu šancí. Nakonec jsme je za jejich slabou produktivitu dvakrát potrestali.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Měli jsme hodně šancí, a když už jsme v 80. minutě vyrovnali, tak pomezní po standardní situaci odmával ofsajd. Konec zápasu jsme dohrávali frustrovaní a ukřivdění, protože se nám to samé stalo před týdnem ve Starči.

P. Chrást [-] - J. Chrást [-] , J. Janů [-] , I. Plhal [-] , M. Mužátko [-] (82. M. Kříž [-] ) , R. Smejkal [-] , M. Drdla [-] , M. Šacl [-] (90. V. Skryja [-] ) , A. Jinek [-] (29. L. Gabriel [-] ) , M. Pekárek [-] , Z. Starý [-]

M. Mundok [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , P. Jaroš [-] , A. Fabík [-] - A. Neuman [-] , J. Šimek [-] , P. Jaroš [-] , T. Doležal [-] - R. Henzl [-] (78. P. Neuman [-] ) , V. Koukal [-] -

ŽK: 47. J. Janů - 3. P. Jaroš , 58. R. Henzl , 74. T. Doležal , 83. V. Koukal .
Hráči zápasu: M. Šacl , M. Pekárek .
Počet diváků: 101. Rozhodčí: MACHÁT Oldřich - PŮLPÁN Ondřej, DOSTÁL Tomáš.