23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

--

Třígólový Růžička a dalších šest branek! Lokotka se s Dubem nemazlila a zvítězila 9:0

2. R. Fošum (p.) , 30. J. Weinreb , 37. D. Malý , 44. J. Růžička , 65. T. Kadlec , 68. R. Fošum , 75. J. Růžička , 85. J. Růžička , 90. K. Pícha (p.)
23

První Lokomotiva ČB se v dohrávce 23. kola střetla s beznadějně posledním Černým Dubem. Od druhé minuty bylo jasné, kdo je lídrem III. třídy. Domácí nejprve vstřelili gól z penalty, aby do konce poločasu vedli 4:0. Následně se už do hostů zakousl Jakub Růžička, který do konce zápasu zkompletoval hattrick. Lokotka si tak v pohodě dokráčela pro další výhru v sezóně.

TJ Lokomotiva ČB B
Karel Pícha (hráč): Od začátku zápasu jsme byly lepším týmem a soupeř neměl pomalu žádnou větší šanci. Naše hra hlavně ze začátku zápasu byla strašná, přizpůsobili jsme se hře soupeře a hra se neodehrávala dle našich představ, ale po 20. minutě se naše hra zlepšila a bylo to i vidět na výsledku zápasu.

P. Kříž [-] - D. Malý [-] , J. Zýka [-] , J. Bobek [-] , Z. Gregor [-] - T. Kvěch [-] , K. Pícha [-] , T. Kadlec [-] , J. Weinreb [-] - J. Růžička [-] , R. Fošum [-]