18.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Lokomotiva si doma poradila s Pištínem, dvakrát se trefil Kvěch

24

Fotbalisté budějovické Lokotky se i nadále vezou na vítězné vlně. V neděli přivítali Pištín na svém hřišti, přesto že nastoupili ve značně oslabené sestavě dokázali si tři body pohlídat. Dvěma góly se blýskl domácí utočník Tomáš Kvěch.

FC Praktic Pištín
Jiří Marhoun (hráč): Od začátku jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas, začali jsme hodně zezadu. Domácí byli běhavější a fotbalovější, ale do poloviny prvního poločasu se jim nepodařilo gólově prosadit. Oproti tomu se nám podařilo vybojovat roh a skórovat na 0:1. Branka ale nebyla uznána kvůli údajné ruce. V zápětí jsme dostali dva rychlé góly, což nám na výkonu nepřidalo. V 55. minutě jsme dostali branku na 3.0. Tlak domácích nějak negradoval - nebyl důvod. Deset minut před koncem se nám povedlo snížit, zvrat se však nekonal. Rád bych poděkoval oběma našim golmanům. Pavel Zeman i přes tři branky dalších 5 branek zkušeně kryl, druhý brankář Zdeněk Veilguni oproti tomu pomohl v poli. Stejně tak Radek Kuráž i přes svůj pokročilý věk zkušeně brousil lajnu, jako by mu bylo o 20 let méně.