16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Boršov zaskočil druhý Borek

45. Z. Švejda , 50. V. Anderle , 59. J. Gruber , 68. J. Gruber (p.) , 75. J. Gruber , 78. V. Pokorný , 90. R. Vacek - 36. T. Tasy , 43. P. Vajgel , 86. O. Dosek (p.)
25

Bohaté na branky bylo utkání šestnáctého kola III. třídy v Boršově. Fotbalisté Borku podlehli na hřišti posíleného Boršova. Hosté sice po poločase vedli, domácí to ale nezlomilo a během druhé půle nastříleli soupěři šest branek a v pohodě si dokráčeli k vysokému vítězství 7:2. Hlavním tahounek domácích byl hráč prvního mužstva Jan Gruber, který vstřelil hattrick.