14.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

16. O. Vaník , 42. O. Dosek , 55. T. Tasy , 60. O. Dosek , 76. P. Novák - 66. L. Koňarík , 81. L. Koňarík
0

Favorizovaný Borek přivítal po zimní přestávce předposlední Pištín, takže bylo vcelku jasné, kdo bude hlavním adeptem na získání všech bodů. Domácí potvrdili své postavení v tabulce a hosty vůbec nešetřili.

FK Borek
FK Borek: Po 15. minutách hry jsme začali soupeře přehrávat a po několika neúspěšných pokusech jsme se do poločasu dvakrát trefili. Ve druhém poločase bylo utkání oboustranně tvrdé a neurovnané. Za stavu 4:0 jsme vícekrát střídali a tímto přeskupením a nesehranosti, jsme dvakrát inkasovali po vlastních chybách. V závěru se nám podařilo z pěkné útočné akce vstřelit pátou branku. Z naší strany průměrné utkání s vítězným koncem. Za domácí dobré výkony odvedli především Vaník a Vajgel.

FK Borek
J. Žemlička [-] - P. Hřib [-] , P. Schandl [-] , L. Kolouch [-] , J. Endlicher [-] - P. Vajgel [-] , D. Eliáš [-] , O. Vaník [-] , Z. Kastl [-] - O. Dosek [-] , J. Knotek [-]

FC Praktic Pištín
P. Zeman [-] - E. Kubeša [-] - P. Beneš [-] , M. Šimon [-] , L. Koňarík [-] , R. Kuráž [-] , J. Šimšík [-] , V. Vávra [-] , F. Bezpalec [-] , A. Šídlo [-] , P. Šíma [-]

ŽK: 80. P. Schandl - 51. P. Šíma .
Hráči zápasu: O. Vaník , P. Vajgel .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - PETERKA Josef (N), MARHOUN Jiří (N).