26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Jaroměřice a Kouty se loučily se soutěží

9

S KP se v sobotu loučily také celky Jaroměřice a Kouty. Souboj sestupujících týmů ale zvládly vyhrát Jaroměřice

Do kabin se šlo za stavu 1:1

Vyrovnané klání během první půle skončilo také remízovým výsledkem. Souboj dvou sestupujících otevřel ve 37. minutě svoji střelou Cejpek, ale hned po pěti minutách bylo vyrovnáno, a to díky Palátovi, který ale do druhé půle již nenastoupil. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1.

V druhé půli Jaroměřice udeřily

Hra se přelévala ze strany na stranu, ale Jaroměřice vzaly necelou půl hodinku do konce utkání do vlastních rukou. Hosté udeřili v rozmezí od 65. do 69. minuty dvakrát, když se prosadil střídající Stejskal a mladý Svoboda. Na rozdíl jediné branky sice snížil Semrád, ake v 87. minutě vrátil dvoubrankové vedení týmu od říčky Rokytné další střídající hráč, tentokrát Novotný.