24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Jaroměřice vezou z Přibyslavi tři body

2. M. Krčál , 85. J. Vopršal (p.) - 30. A. Dúcký , 55. L. Barák , 82. A. Dúcký
13

Sestupující Jaroměřice si připsali třetí výhru v sezóně, když v Přibyslavi zvítězily 2:3.

Přibyslav udeřila ve 2. minutě

V první půli byla lepším týmem Přibyslav, která šla ve 2. minutě zásluhou Krčála do vedení. Domácí si vytvářeli i další šance, ale Vostálovy nájezdy a další šance neskončily gólovou radostí domácích fanoušků, zato Jaroměřice zvládly po půl hodině hry díky Dúckému vyrovnat a dostaly se tak do hry.

Barák a Dúcký otočili zápas

Po deseti minutách hry ve druhé půli otočil utkání Barák, Jaroměřice se dostaly do hry a vše pečetil osm minut před koncem druhým gólem Dúcký. Za domácí pouze v 85. minutě snížil Vopršal.

SK Přibyslav
L. Pazderka [-] - L. Adamec [-] (75. J. Prchal [-] ) , A. Vostál [-] , J. Sibera [-] , L. Vykoukal [-] , J. Flekal [-] , M. Krčál [-] (31. J. Bačkovský [-] ) , S. Pochop [-] , M. Korel [-] , J. Eis [-] , J. Vopršal [-]

FK Jaroměřice nad Rokytnou
T. Šebela [-] - P. Kurtin [-] (88. M. Svoboda [-] ) , R. Menčík [-] , V. Bula [-] , J. Urbánek [-] - A. Palát [-] , I. Rygl [-] (90. T. Hambálek [-] ) , L. Barák [-] , S. Křivánek [-] - M. Netrda [-] , A. Dúcký [-] (83. J. Stejskal [-] ) -

ŽK: 90. L. Vykoukal - 42. V. Bula , 85. P. Kurtin , 88. J. Stejskal .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TERBER Ondřej - FRIDRICHOVSKÝ Miroslav, DVOŘÁK Jan.