24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Speřice nadělila Nové Vsi čtyřku

13

Ve Speřici se představila Nová Ves, ale na zápas nebudou hosté rádi vzpomínat. Domácí Speřici podlehli 4:0.

Domácí šli do vedení

Diváci mohli vidět vyrovnané utkání, v 5. minutě mohl rozjásat domácí fanoušky Eremiáš, ale jeho pokus k brance nevedl, ani Pohanovo sólo. Speřice se radovala ve 32. minutě, kdy se prosadil střelec Sadský.

Jančík si připsal dvě branky

Druhá půle patřila domácímu týmu. V 64. minutě se z přímáku prosadil Jančík a tentýž hráč přidal v 72. minutě druhý gól. Čtyři minut před koncem se do akce vydal Honzárek a upravil na konečných 4:0.