23.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

Nová Ves doma těsně porazila Kouty

13

Kouty nezvládly zápas v Nové Vsi a záchrana se tak vzdaluje.

Nečas vstřelil první gól

Hned v úvodu si vytvořil domácí Novotný dvě slibné šance, ale z žádné gól nepadl. Ve 27. minutě si vzal slovo Nečas, který loboval gólmana a otevřel skóre zápasu. Lepším týmem byla Nová Ves, ale své vedení navýšit v první půli nedokázala.

Šandera ke konci pečetil vítězství, hosté pouze snížili

Domácí stále tlačili, ale problém byl ve finální fázi. Své vedení navýšila Nová Ves až pět minut před koncem utkání. Starý poslal z levé strany centr na Kuchtu, který poslal balón před bránu a Šandera hlavou upravil skóre na 2:0. Na konci zápasu dokázali hosté ještě snížit, když se prosadil střídající Nováček.