23.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Bystřice potvrdila roli favorita

13

Lídr soutěže v tomto kole zajížděl do Košetic, kde Bystřice potvrdila roli favorita a zvítězila 1:3.

Domácí Kubů vyrovnal

Aktivnějším týmem podle očekávání byla Bystřice, ale první větší šanci měli domácí, ve 3. minutě mířil Kubů nad. Ve 27. minutě se hosté radovali, Padrtka prošel po pravé straně, poslal přesný míč na Sodomku, který otevřel skóre utkání. Domácí se ale nevzdali a pět minut před koncem vyrovnali. Po Starého sklepnutí míče mířil přesně Kubů.

Bystřice přidala dvě branky

Ve druhé půli Bystřice zabrala, ale domácí houževnatě bránili. Až do 62. minuty, kdy se vedení opět přiklonilo na stranu hostů. Střelou na zadní tyč skóroval Adamec a v 72. minutě přišla úprava výsledku na 1:3, když dělovku z vápna poslal Mezník.