19.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

3. A. Dúcký , 39. I. Rygl - 56. R. Tůma
20

Jaroměřice potřebují sbírat body, aby udržely šance na záchranu. V utkání proti Okříškám se jaroměřickým hráčům podařilo získat všechny body za výhru 2:1.

Jaroměřice šly hned ve 3. minutě do vedení

Uběhla třetí minuty hrací doby a domácí slavili gól. Rygl utekl po lajně, přesným centrem našel Dúckého, který zaklidil balón - 1:0. Okříšky mohly vyrovnat, ale ze závaru před Šebelovou brankou se pouze rozezvonilo břevno. Konstrukce zvonila také na druhé straně, a to po Kurtinově přímém kopu. Kurtin si ve 39. minutě připsal asistenci. Poslal před bránu přímý kop přesně na Rygla, který zvýšil na 2:0.

Okříšky pouze snížily

Okříšky vstoupily do druhé půle lépe a v 56. minutě dokázaly snížit. Tůma dostal balón za obranu a dokázal vstřelit gól. Po zbytek utkání byli ve hře více hosté, ale obranné řady Jaroměřic nedovolily vyrovnání.