19.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Pelhřimov nadělil Ledči čtyřku

2. M. Nepovím - 23. J. Vlk , 47. J. Homolka , 62. D. Poul , 63. J. Vlk
20

V utkání Ledče proti Pelhřimovu šli domácí již ve 2. minutě do vedení, ale pelhřimovští dokázali během druhé půle třemi góly zápas otočit.

Nepovím udeřil ve druhé minutě

Ledeč šla již ve druhé minutě do vedení, z přímého kopu obstřelil zeď Nepovím - 1:0. Hosté ale rychlý gól nezaskočil, byli více ve hře, hráli aktivněji. Ve 23. minutě přišlo vyrovnání, když se před gólmanem prosadil Vlk. Pelhřimov mohl přidat v první půli další branky, ale scházela přesnost ve finální fázi.

Pelhřimov třemi góly otočil zápas

Hned v úvodu druhé půle poslal Pelhřimov do vedení Homolka. Ledeč nebyla příliš ve hře, pelhřimovští obléhali vápno domácích. Během dvou minut, v 62. a v 63. minutě, přidal hosté po křídelních akcích z pravé strany další dvě branky, přesněji Vlk a Poul. Další branka hostů nebyla uznána kvůli hře rukou, a tak Ledeč podlehla Pelhřimovu 1:4.