19.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

V Košeticích se remizovalo

58. L. Kubů - 21. D. Vlček
20

Do Košetic v rámci 19. kola zajížděli hráči Speřic, kteří nakonec s domácím týmem remizovali 1:1.

Vlček poslal hosty do vedení

V první větší šanci se ocitli domácí, ale Marek nepřetavil svůj pokus na gól. Zahrozili také hosté, ve vápně se uvolnil Vlček, ale mířil pouze mimo. Stejný hráč ale ve 21. minutě poslal Speřici do vedení, když se dokázal zorientovat před bránou a zamířil přesně. Konec první půle patřil domácím, ale Bartoškovu střelu dokázal perfektně Žáček vyrazit.

Kubů dokázal vyrovnat

Do druhé půli vstoupili lépe domácí a v 58. minutě se radovali z vyrovnávacího gólu. Košetice zahrávaly rohový kop, na zadní tyči si počíhal Kubů - 1:1. Domácí byli během utkání více na balónu, ale problém byla finální fáze. V utkání už žádné další góly nepadly, a tak se tyto dva celky rozešly nerozhodně 1:1.