18.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Meziříčí si rozdělilo body s Novou Vsí

17. A. Vlk - 35. V. Novotný
21

Na své umělé trávě přívitala rezerva Velkého Meziříčí Novou Ves. Domácí šli v 17. minutě do vedení, ale hosté do poločasu vyrovnali. Výsledek 1:1 vydržel až do konce utkání.

Velmez šel do vedení, ale hosté vyrovnali

Lépe vstoupili do utkání domácí a hned po čtvrt hodině hry šli zásluhou Vlka do vedení. Po vstřelené brance se objevily další šance, ale přidat pojišťovací gól se nepovedlo. Ke slovu se přihlásili také hosté a ve 35. minutě se dostal k míči Novotný a vyrovnal na 1:1.

Vlk obdržel červenou kartu

Během druhé půle se diváci branek nedočkali. Šance obou týmů vždy ztroskotaly vve finální fáze, párkrát se také vyznamenali oba gólmani. Jediné, co mohlo šedesát diváku zhlédnout, byla červená karta pro střelce prvního gólu Vlka, který zepředu nakopl soupeře.