18.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Jaroměřice prohrály v Košeticích

16. J. Kordík , 36. J. Starý , 58. L. Kubů
20

Jaroměřice, které se minulé kolo po dlouhé době radovaly z výhry, zavítaly do Košetic se snahou urvat nějaké body a přiblížit se záchraně. Domácí ale utkání zvládli a svého soupeře porazili 3:0.

Dva góly domácích v první půli

Domácí si v úvodu utkání vypracovali dost šancí. V 16.minutě šli tak do vedení, když na konci rychlé akce stál Kordík - 1:0. Domácí nepoštěli hosty do větších šancí a ve 36. minutě se dostavil druhý gól Košetic, střelou se přesně prosadil Starý.

Košetice přidaly ještě jeden gól

Domácí si ve druhé půli hlídali své dvoubrankové vedení, Jaroměřice se do větší šance nedostaly. Domácí obranná řada šlapala na 100% a v 58. minutě přidala Košetická ofenziva třetí gól, díky brance Kubů. Další branky už domácí nepřidali, od třetího gólu trochu ubrali plyn, a tak tedy Košetice vyhrály nad Jaroěřicemi 3:0. Jaroměřice čeká hodně námahy na udržení se v soutěži.