17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Ledeč dokázala otočit zápas

73. T. Vejsada (vl.) , 92. O. Martinek - 45. D. Bartoška
19

Zajímavou podívanou nabíflo utkání mezi Ledčí a Košeticemi. Košetice se dostaly do vedení, ale domácí dokázali nejprve vyrovnat a poté v 92. minutě vstřelit další gól, který znamenal výhru Ledče.

Bartoška se trefil těsně před poločasem

Ledeč si hned na začátku vytvořila několik gólových šancí, ale bohužel žádná neskončila brankou. Nejvíce zvedla diváky ze sedadel ledečská trefa, která orazítkovala břevno. Neproměněné šance mohli domácí celek mrzet, jelikož ve 45. minutě se z brejku prosadil Bartoška a hosté šli do kabin s vedením 0:1.

Ledeč dokázala utkání otočit

I v druhé půlce Ledeč Košetice tlačila, ale prostě se nedařilo vstřelit branku. Vše se změnilo v 73. minutě, kdy si míč po rohu srazil do vlastní brány Vejsada. Stejný hráč musel za svůj faul o deset minut později opustit hrací plochu a hosté dohrávali v deseti. Ledeč dokázala přeci jen vítězný gól vstřelit. V 92. minutě po kombinační akci mířil přesně k tyči Martinek a Ledeč tak vstřelila vítězný gól za pět minut dvanáct.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Jan Pešek, útočník: Klasicky jsme dostali gól do šatny, pak jsme Košetice v druhé půli zatlačili a podařilo se vyhrát.

M. Beránek [-] - P. Pešek [-] , J. Pešek [-] (95. D. Popek [-] ) , M. Toula [-] , M. Trpišovský [-] , M. Turek [-] (37. O. Martinek [-] ) , L. Vodička [-] , J. Gramer [-] , J. Karel [-] , M. Nepovím [-] , T. Žemlička [-]