17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Přibyslav doma prohrála s Chotěboří

19

Chotěboř si po výhře 1:3 nad Přibyslaví upevnila třetí místo v tabulce. Hosté do 60. minuty vstřelili tři branky, domácí pouze snížili.

Dvě trefy Dvořáka během tří minut

Již od začátku bylo vidět, že Chotěboř patří mezi týmy pomýšlející na postup. Hosté hráli aktivně, ale s jejich pokusy o vstřelení branky si domácí obrana v čele s brankářem Pazderkou poradila. Přeci jen se ale Chotěboř dočkala. V krátkém rozmezí tří minut, v 17. a 20. minutě, se dvakrát prosadil chotěbořský útočník Dvořák. Další branky už Chotěboř nepřidala, šance Dvořáka, Hanouska a Odvářky nebyly úspěšné. Poločas tedy skončil lépe pro hosty.

I ve druhé půli museli diváci na branky čekat. Do 60. minuty se šance obou týmu nevedly, skóre se nezměnilo. Změnilo se až v 61. minutě, kdy dostal balón do sítě Keller. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale za dvě minuty dal domácím naději Eis, který snížil na 1:3. Stejně jako v první půli se diváci branek už nedočkali, a tak Chotěboř zvítězila 1:3. Přibyslav se příští týden utká se Speřicí a Chotěboř doma přivítá Polnou.

SK Přibyslav
L. Pazderka [-] - J. Bačkovský [-] , J. Flekal [-] , L. Vykoukal [-] (69. M. Pátek [-] ) , L. Adamec [-] , S. Pochop [-] , J. Pospíchal [-] , M. Votava [-] (20. A. Vostál [-] ) , M. Korel [-] , J. Eis [-] (81. J. Prchal [-] ) , J. Vopršal [-]

FC Chotěboř
T. Dobrovolný [-] - M. Čáp [-] , T. Keller [-] , J. Hlaváček [-] - P. Chlad [-] (66. P. Ďoubal [-] ) , M. Somerauer [-] , O. Bělovský [-] , J. Hlaváček [-] - L. Dvořák [-] (76. M. Moravec [-] ) , M. Odvářka [-] , P. Hanousek [-]

ŽK: 8. J. Pospíchal , 16. M. Votava , 63. J. Eis - 41. P. Hanousek , 52. T. Keller .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Dvořák Jan - FRIDRICHOVSKÝ Miroslav, STEHLÍK Michal.