24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

České Velenice otočily třemi góly zápas s Hlínou a zůstávají tak stále první

30

České Velenice – Šlágr kola mezi Velenicemi a Starou Hlínou zvládli lépe domácí fotbalisté, kteří ovšem museli výsledek otáčet. Nakonec se jim to třemi přesnými zásahy povedlo, zápas skončil 3:1. Lokomotiva České Velenice díky třem bodům poskočily zpět na první místo tabulky.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho (vedoucí mužstva): Utkání jsme nezačali dobře a laksním přístupem jsme nechali osamoceného Šimkovského, který již ve 4. minutě otevřel skóre. Najednou si naši hráči uvědomili, že Hlína má zkušené mužstvo a samo to nepůjde. V 16. minutě našel přesně Kopecký v náběhu Dvořáka, který vyrovnal stav utkání. Hosté předváděli poměrně statický fotbal s přesnými přihrávkami. Ve 35. minutě se prodíral do vápna Banašík, který byl zastavený pouze za cenu faulu. Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Mikudim. Těsně před koncem poločasu našel Mikl volného Banašíka, který zvýšil ve 42. minutě na 3:1, což byl konečný stav utkání. Druhý poločas jsme hosty měli na jejich polovině hřiště s vyjímkou dvou pětiminutových pasáží. Další šance byly, když největší měl v samostatném úniku Fiala, který ale hostujícího brankáře nepřekonal. Utkání se dohrávalo v klidném tempu a tři body pro nás jsou zcela zasloužené.

T. Maroušek [-] - P. Zemánek [-] , M. Srpek [-] - V. Samec [-] , T. Kopecký [-] - M. Jabůrek [-] , R. Mikudim [-] (89. R. Schmidt [-] ) , J. Mikl [-] (75. F. Malaník [-] ) , R. Banašík [-] (46. M. Fiala [-] ) , J. Bittengl [-] (46. O. Haumer [-] ) , F. Dvořák [-]