20.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

Utkání mezi Hobzím a Novosedly rozhodl ve druhé půli domácí Distl

53. P. Distl
27

Nedělní program Okresního přeboru proti sobě svedl mimo jiné také týmy Hobzí a Novosedel. Utkání, které se odehrávalo především ve znamení řady nepřesností na obou stranách, rozhodl po začátku druhé půle domácí Distl, který se prezentoval krásnou střelou. Hobzí díky jeho trefě z 53. minuty získalo veledůležité tři body, které jim výrazně napomůžou v boji o záchranu.

TJ Dyje Staré Hobzí
Ondřej Dokulil (hráč): Hráli jsme o hodně, potřebovali jsme zvítězit, o to samé šlo i našemu soupeři, s nímž jsou zápasy vždycky o gól. Nastoupili jsme v nejsilnější možné sestavě a hned od začátku se tato skutečnost projevila. Soupeře jsme přehrávali, občas nás srážely nepřesnosti, ale předvedená hra se mi líbila, snažili jsme se hrát i po zemi (jako ostatní týmy, které to o sobě rády říkají (smích). Nemohli jsme však vůbec trefit zařízení, velmi dobře chytal hostující golman Michal. Hosté čekali především na brejky nebo standardní situace, avšak gol nepadl ani na jedné straně. Nutno dodat, že v půlce to mělo být 3:0, nebýt naší nemohoucnosti. Ve druhé půli šlo o stejný obrázek hry, ale po závaru ve vápně se krásnou střelou prezentoval Peťa Distl a rozhodl tento zápas. My se v další části trochu zatáhli, začali víc nakopávat dopředu a hosté byli nebezpečnější víc než v první půli. Velkou šanci měli chvilku před koncem, ale ve vápně ji nevyřešili gólově. Škoda, že jsme nepřidali další trefu, určitě na ni bylo. Tři body, nula vzadu, všechno si sedlo, záchrana se pomalu přibližuje. Chtěl bych vyzdvihnout disciplínu celého týmu včetně naší lavičky; každý hráč, který naskočí do zápasu je plnohodnotnou součástí týmu a nejedná se o pomyslný kus. Ohlas není nikdy objektivní, ale řekl bych, že jsme byli celý zápas lepší.

Z. Bican [-] - O. Dokulil [-] , M. Habr [-] (46. H. Bican [-] ) , P. Zejda [-] , V. Zejda [-] - P. Distl [-] , A. Veverka [-] , Z. Fišer [-] , D. Malášek [-] (64. M. Distel [-] ) - O. Lička [-] , B. Brůžek [-]