16.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Stráž si vyšlápla na Starou Hlínou, Přílepek vsítil hattrick

25

Stará Hlína v šestnáctém kole přivítala Stráž, pro domácí to ale nebyl nejšťastnější zápas. Výhru Stráže řídil hattrickem hráč minulého kola Daniel Přílepek. Hosté podruhé vyhráli v jarní části a posunuli se na sedmou příčku, Stará Hlína si o jedno místo pohoršila a je čtvrtá.

FK Stará Hlína
Vladimír Hadač (hráč): Proti Stráži jsme předvedli bezkrevný výkon. Sice jsme měli větší držení míče než náš soupeř, ale to je asi tak jediné v čem jsme Stráž porazili. Soupeř byl daleko víc agresivnější a neustále napadal naší rozehrávku, z čehož pramenily velké chyby, které třikrát nekompromisně potrestal hostující Přílepek. Naopak my byli v koncovce žalostný. Soupeř vyhrál zcela zaslouženě a tak domácím fanouškům udělal radost pouze místní hospodský s vychlazenou jedenáctkou.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner (organizační pracovník): Na kvalitním ligovém trávníku ve Staré Hlíně komplikoval hru oběma týmům silný vítr. V první půli hrálo s větrem v zádech naše mužstvo a mírnou převahu korunoval ve 25. minutě vedoucím gólem po samostatné akci Daniel Přílepek. Domácí mohli vyrovnat ve 45. minutě, ale dalekonosná střela P. Šauera skončila na břevně. Po změně stran jsme přečkali bez úhony mohutný tlak domácího celku, načež v 66. minutě se dostal k míči hbitý D. Přílepek a vsítil svou druhou branku. V 74. minutě při brejku dva na jednoho přihrál Koudelka hráči zápasu D. Přílepkovi a ten dovršil svůj hattrick. Za stavu 0:3 mohl korigovat skóre domácí Šimkovský, ale z malého vápna netrefil branku. Utkání tak skončilo naprosto nečekaným vysokým vítězstvím našeho týmu hrajícího bez několika opor.

J. Chalupský [-] - P. Šauer [-] , P. Hadač [-] , R. Kopet [-] , R. Jičínský [-] - R. Chmátal [-] , M. Šauer [-] , V. Hadač [-] (73. P. Makovička [-] ) , M. Vonka [-] - P. Rychlý [-] , J. Šimkovský [-]

J. Jedlička [-] - M. Zvára [-] , J. Kozel [-] , J. Jančura [-] , J. Kollár [-] - D. Přílepek [-] , A. Irschik [-] - T. Koudelka [-] (85. J. Čada [-] ) , P. Heger [-] - V. Čurda [-] , D. Mikloš [-]

ŽK: 29. M. Šauer - 31. J. Kollár , 34. P. Heger .
Hráči zápasu: D. Přílepek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Bumba František - KOŘÍNEK Luboš, KOUDELKA Jiří.