21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Čáslavice doma nestačily na Okříšky B

12

Fotbalisté Čáslavic opět  poznali po čtyřech zápasech jak chutná hořkost porážky, když podlehli Okříškám B na svém hřišti 1:3.

Domácí se ujali vedení

Čáslavice již čtyři zápasy v řadě neprohrály a dokonce podruhé v sezóně obraly o body FŠ Třebíč, přivítaly další přední tým soutšže Okříšky B. Podzimní duel skončil těsnou výhrou Okříšek 3:2. Domácí začali navazovat na dobré výkony již v 18. minutě, kdy se prosadil Jan Hanzal -1:0. Hosté však také měli šance, ale gólově se neprosadili.

Hosté zápas otočili

Druhá půle již hostům vyšla mnohem lépe a v 52. minutě se prosadil svou dacátouprvní brankou sezóny Ondřej Dufek- 1:1. Hosté pak v závěru zápasu rozhodli o své výhře, kdy se nejprve prosadil v 79. minutě mladý Jan Vochyán na 1:2 a na konečných 1:3 pak pečetil výhru hostů střídající Petr Molák - 1:3.