21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Radotice porazili doma Litohoř

15. J. Tengeri , 25. M. Novák , 69. P. Tobolka , 81. T. Kincl - 40. L. Coufal
12

Fotbalisté Radotic si výhrou nad Litohoří již téměř zajistili záchranu v soutěži

Domácí o gól lepší

Radotice si v minulém kole připsaly důležitou výhru v Přibyslavicích a v dalším zápase přivítaly Litohoř, kterou již sestup nejspíš nemine. Podzimní duel skončil nerozhodně 2:2. Od začátku zápasu byli domácí lepším týmem a v 15. minutě je poslal do vedení Jaroslav Tengeri -1:0. Ve 25. minutě pak Miroslav Novák poslal domácí do dvougólového vedení. Hosty pak dostal do zápasu ve 40. minutě Libor Coufal -2:1.

Domácí skóre navýšili

Ve druhé půli pak domácí tým postupem času získával ještě větší převahu a v 69. minutě Petr Tobolka vstřelil třetí branku -3:1. V 74. minutě musel navíc po druhé žluté kartě do sprch hostující Ladislav Dolanský a tuto přesilovku se podařilo domácímu týmu zužitkovat v 81. minutě zásluhou Tomáše Kincla, který stanovil konečné skóre na 4:1.

TJ Družstevník Radotice
F. Šťastný [-] - P. Tobolka [-] , M. Tobolka [-] , T. Kincl [-] - R. Sevelda [-] , M. Habich [-] , J. Čech [-] , L. Tříletý [-] (46. D. Kincl [-] ) - M. Liška [-] (20. M. Novák [-] ) , J. Tengeri [-] , S. Michal [-] -

TJ Litohoř
J. Pintér [-] - L. Coufal [-] , P. Szabó [-] , V. Bártů [-] , A. Mrkva [-] , M. Šafrata [-] , L. Dolanský [-] , J. Trávníček [-] , P. Šťastný [-] , R. Szabó [-] , D. Bouda [-]

ŽK: 35. M. Novák , 74. M. Tobolka - 43. L. Dolanský , 58. P. Šťastný . ČK: 74. L. Dolanský .
Hráči zápasu: J. Tengeri , T. Kincl .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: VALA Vladimír - NEVĚČNÝ Jan (N), DOLANSKÝ Ladislav (N).