20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Nové Syrovice B po výhře nad Podhoráckem opustily poslední příčku

14

Nové Syrovice B se dočkaly na jaře prvních bodů a hned z toho byla i výhra nad soupeřem s Podhorácka

Hosté šli brzy do vedení

V souboji dvou posledních týmů, které ještě na jaře úodních šesti zápasech nebodovaly se představily Nové Syrovice B proti Podhorácku. Na podzim dominovalo na domácím hřišti Podhorácko, které zvítězilo 6:2. Do samotného zápasu vstoupili mnohem lépe hosté z Podhorácka, které poslal do vedení ve 4. minutě Aleš Sapík -0:1. I nadále byli hosté ve zbytku poločasu aktivnější, ale další branky se již nedočkali.

Domácím se podařilo zápas otočit

Druhý poločas začali naopak lépe domácí a ve 49. minutě dokázal vyrovnat Jakub Vlček -1:1. Povzbuzený domácí celek navíc v 64. minutě dokonal obrat, když se v 64. minutě prosadil David Jenerál -2:1. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale k spravedlivé remíze se nedobrali.

FK Podhorácko 2015
Totek Martin, hráč: První půlku jsme hráli fotbal jaký jsme chtěli a vytvářeli jsme si šance, avšak jsme využili pouze jednu, což se nám vymstilo a domácí ve druhé půli zápas otočili. Remíza by byla spravedlivější.

SK Nové Syrovice B
K. Jenerál [-] - J. Marek [-] , D. Jenerál [-] (87. M. Bila [-] ) , L. Houserek [-] , P. Zerza [-] (88. P. Jenerál [-] ) , J. Houserek [-] , J. Vlček [-] , L. Kouřil [-] , J. Weidenthaler [-] , R. Janoušek [-] , V. Štěpanovský [-]

K. Řeřucha [-] - A. Sapík [-] , M. Táborský [-] , M. Lojda [-] , L. Ferdan [-] , J. Roupec [-] (88. T. Svoboda [-] ) , P. Větrovský [-] , D. Hybner [-] , M. Totek [-] , V. Trojan [-] , M. Řepa [-]

ŽK: 55. D. Jenerál , 85. V. Štěpanovský - 79. D. Hybner .
Hráči zápasu: D. Jenerál - A. Sapík .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: KALINA Oldřich - RŮŽIČKA David (N), JENERÁL Petr (N).