19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Okříšky B vezou vysokou výhru z Nových Syrovic B

12

Nové Syrovice B nezvládly ani své sedmé jarní utkání a zůstávají tak stále poslední

Hosté dvakrát udeřili

Poslední tým tabulky z Nových Syrovic B přivítal rezervní tým z Okříšek. Okříšky dokázaly na podzim své domácí utkání vyhrát přesvědčivě 7:1. Favorizovaní hosté udeřili již v 6. minutě, kdy se trefil Petr Lorenc -0:1. Ve 28. minutě se k němu přidal Jaroslav Jůza a hosté odcházeli do kabin z vedením 0:2.

Hosté v pohodě zápas dohrály

Ve druhém poločase pokračovala nadvláda hostů a hned v 52. minutě přidal na 0:3 Jan Kolbábek. Poslední kdo rozvlnil domácí síť, byl v 78. minutě Lukáš Mareček -0:4. Zbytek zápasu už byl jen pouhou formalitou a Okříšky B tak zaznamenaly již pátou jarní výhru.

SK Nové Syrovice B
M. Novák [-] - J. Lang [-] (46. P. Novák [-] ) , P. Zerza [-] , D. Jenerál [-] , L. Houserek [-] (84. L. Nejerál [-] ) , J. Houserek [-] , P. Jenerál [-] , J. Vlček [-] , J. Weidenthaler [-] , K. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-]

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Ferdan [-] - J. Novotný [-] , V. Bulant [-] (46. L. Mareček [-] ) , P. Lorenc [-] (78. D. Koreš [-] ) , J. Jůza [-] (46. J. Kolbábek [-] ) , K. Vostal [-] (64. R. Salát [-] ) , M. Kšír [-] , J. Vochyán [-] , J. Hroch [-] , V. Němec [-] , F. Koreš [-]

Hráči zápasu: P. Lorenc .
Počet diváků: 48. Rozhodčí: MAAR Michal - JENERÁL Petr (N), PROCHÁZKA Milan (N).