18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

FŠ Třebíč může slavit postup vysokou výhrou

12

Fotbalisté FŠ Třebíč se po výhře nad rezervou Nových Syrovic stali vítězem soutěže a vybojovali si právo postupu do Okresního přeboru

Rozhodla první půle

Souboj prvního s posledním bylo k vidění na hřišti FŠ Třebíč kam přijely Nové Syrovice B, které toužily neodjet s debaklem. Na podzim vyhrála totiž Třebíč jasně 5:0. Domácí jako vždy vlétli do svého soupeře a v 6. minutě je poslal do vedení Ondřej Kuhweg -1:0. Za dalších šest minut zvyšoval na 2:0 Martin Jaša a v 18. minutě se prosadil Miloslav Bukáček -3:0. Ve 22. minutě pak přidal Lukáš Hráček na 4:0 a o osudu zápasu bylo opět rozhodnuto na začátku utkání.

Domácí slavili postup málem desítkou

Ve druhém poločase se domácí tým od 55. minuty prosazoval každou pátou minutu. Postupně se tak do 70. minuty trefovali, Martin Jaša, Jan Hricák, Jiří Křivánek a Miloslav Bukáček na 8:0. Poslední zásah domácích pak přidal Jiří Křivánek a mohl se slavit druhý postup po sobě.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: V tomto utkání jsme vsadili na mladé hráče, aby posbírali cenné zkušenosti, ale hosté se bohužel přijeli utkání jen zúčastnit, tak bylo velmi těžké své hráče motivovat. Naši mladí, ale dělali co bylo potřeba a já je chválím. Jako mužstvo jsme zvládli postupové utkání jen v" suchém triku" .Z toho radost nemáme, ale teď jsme vyhráli soutěž, což byl náš cíl a už nás snad čekají v posledních kolech silnější soupeři s kterými si zahrajeme.

M. Poul [-] - K. Pislcajk [-] , P. Hricák [-] (60. F. Křen [-] ) , P. Kousal [-] , T. Růžička [-] (46. T. Beran [-] ) - J. Vyhnálek [-] (30. . Křivánek [-] ) , L. Hráček [-] (60. M. Ustohal [-] ) , J. Roupec [-] (46. J. Hricák [-] ) , O. Kühweg [-] - M. Bukáček [-] , M. Jaša [-]

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - L. Houserek [-] , M. Bila [-] , D. Jenerál [-] , J. Houserek [-] , J. Vlček [-] , P. Jenerál [-] , K. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-] , J. Weidenthaler [-]

Hráči zápasu: . Křivánek , M. Jaša .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - VAVŘÍNEK Pavel (N), PADĚRA Miroslav (N).