18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Radotice doma opět úspěšné

12

Fotbalisté Radotic využili domácího hřiště k výhře nad Kouty B a nadále si drží bezpečné postavení v horní polovině tabulky

Domácí dvakrát udeřili

Do Radotic přijely Kouty B a byl to zápas dvou sousedů v tabulce, kteří drží bezpečně místo zaručující setrvání v této soutěži. Na podzim vyhrály těsně Kouty B 2:1. Po začátečním oťukávání se začali čím dál více prosazovat domácí a začali to potvrzovat i vstřelenýma brankama. Tu první vstřelil ve 23. minutě Martin Habich a o deset minut později na něj navázal Jaroslav Tengeri -2:0.

Domácí v pohodě udrželi vedení

Nástup do druhé půle byl pro domácí důležitý, protože je poslal do třígólového vedení Martin Habich, a tak mohli domácí v klidu kontrolovat vývoj zápasu a připsat si důležitou výhru.