14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Radotice doma otočily zápas s Novými Syrovicemi B

8

Nové Syrovice B se nečekanou výhry v Radoticích nedočkaly a neodpoutaly se tak z poslední příčky tabulky

Hosté dvakrát udeřili

Do Radotic přijely poslední Nové Syrovice B, které nastupovaly ke svému prvnímu jarnímu zápasu. Podzimní zápas dopadl lépe pro Radotice, které v Nových Syrovicích vyhrály 2:1. Hosté vstoupili do zápasu nebojácně a ve 13. a 20. minutě je Jan Železný poslal do překvapivého vedení 0:2. Domácí byli touto situací zaskočeni a do konce poločasu se již na snížení výsledku nezmohli.

Domácí dokázali obrátit výsledek

Do druhého poločasu vstoupilo úplně jiné domácí mužstvo a začali hosty doslova válcovat. V 57. minutě se nejprve trefil Stanislav Michal a domácí byli v kontaktu. Potom přišla velká chvíle domácího kapitána Jana Čecha a góly z 60. a 61. minuty otočil vývoj zápasu na domácí stranu. V 72. mině pak uzavřel skóre zápasu svojí druhou brankou zkušený Stanislav Michal.