14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Jakubov doma po pauze úřadoval

8

Fotbalisté Jakubova splnili na domácím hřišti roli favorita a porazili zachraňující se Podhorácko jasně 6:0

První půle branku nepřinesla

První poločas se hrál oboustraně fotbal nevalné úrovně, kdy domácí sice měli více ze hry, ale nedokázali využít několik dobrých příležitostí, které se jim podařilo vytvořit a tak to nakonec mohli být hosté, kteří málem skórovali ze standartky jako první.

Domácí se po pauze rozstříleli

Naštěstí pro domácí se jim  hned na začátku 2. poločasu podařilo dát branku, za chvíli přidat další, uklidnili se a postupně navyšovali skóre až na konečných 6:0.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: Výsledek sice mluví o jednoznačném průběhu, ale stejně nemůžeme být s předvedeným výkonem spokojeni. Nedaří se nám první poločasy, vstupujeme do zápasu příliš laxně a až v 2. poločasu začneme honit góly. A to by se nám vzhledem k nadcházejícím soupeřům mohlo příště silně nevyplatit!

M. Klíma [-] - Z. Zika [-] , T. Kosmák [-] , P. Dvořák [-] (30. J. Novák [-] ) , M. Dunkler [-] , J. Smetana [-] (68. V. Vejmelka [-] ) , T. Vrbka [-] (66. M. Chalupa [-] ) , J. Dostál [-] , T. Veselský [-] , R. Říha [-] , R. Jelínek [-]