13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Čáslavice opustily po vysoké výhře dno tabulky

0

Čáslavice vstoupili do jara impozantně, když smetly Podhorácko jednoznčně 5:0

Domácí dali dvě uklidňující branky

V Čáslavicích se představily dva týmy ze dna tabulky, které si své součastné postavení vůbec takhle nepředstavovaly. Domácí navíc měli svému soupeři vracet porážku 3:1. Domácí se do svého soupeře zakousli hned od začátku utkání, ale první branku vstřelili zásluhou Patrika Růžičky až ve 21. minutě -1:0. Do konce poločasu pak domácí přidali uklidňující druhou branku, kterou vstřelil střídající Marián Klika, který nahradil zraněného Jiřího Kopla -2:0.

Domácí svůj náskok ještě navýšili

Do druhého poločasu vlétli domácí po dlouhé zimní přstávce gólově vyhladovělí a hned ve 47. minutě vstřelil asi rozhodující branku Jan Vecheta -3:0. Domácí si již bezpečné vedení hlídali a v 76. minutě navíc přidali dva slepené góly svou druhou brankou Patrik Růžička a další střídající domácí hráč Jiří Vaníček, který ustanovil skóre na konečných 5:0 pro domácí.

FK Podhorácko 2015
Martin Totek, hráč: Chtěli jsme jarní část sezóny zahájit dobrým výkonem a odvézt se si z Čáslavic nějaké body. Dobrý výkon jsme nepodali a body po zásluze zůstaly domácím.