19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Dukovany B doma nadělovaly

6. V. Soukup , 17. V. Soukup , 22. J. Černý , 31. J. Černý , 36. V. Soukup , 62. J. Boreš (p.) , 67. M. Jelínek , 85. P. Pislcajt - 88. P. Karas
10

Budišov -Nárameč B si přijel do Dukovan pro osmigólový výprask a opět se mu vzdálily příčky zaručující záchranu

Domácí udělili hostům bůra

V prvním poločase nastoupili do utkání s větším nasazením domácí Dukovany, když už v 6. minutě po střele Černého do tyče z poza šestnáctky dorazil míč za brankovou čáru Vladimír Soukup. Stav 1:0. Domácí i nadále drželi míč na svých kopačkách a kombinační hrou se pokoušeli překonávat obranu hostí.  V 17. minutě se do pokutového území opět prodral Vladimír Soukup a navýšil skore na 2:0. O další navýšení skore o dvě branky se postaral ve 22. a 31. minutě Josef Černý. Hosté se ovšem nevzdávali a sympaticky se pokoušely po rychlých brejkách překonat domácí obranu. V 36. minutě domácí Dukovany přidaly ještě jednu branku, když se prosadil Vladimír Soukup a završil tak svůj hattrick a poločasové skore na 5:0.

Domácí v klidu dotáhli zápas do vítězného konce

Vstup do druhé poloviny zápasu byl z obou stran vyrovnaný. Oba týmy se snažily kombinovat a vytvářet si brankové příležitosti. V 62. minutě se měnilo skore již po šesté, kdy byl v pokutovém faulován Horák a nařízený pokutový kop proměnil střelou k pravé tyči golman Jiří Boreš. V minutě 67. se prosadil po úniku Martin Jelínek střelou na zadní tyč a v minutě 85. Petr Pislcajt střelou k tyči z poza vápna a upravili tak na 8:0. Hosté se nakonec dočkali čestného úspěchu a to v minutě 88., když se k míči dostal Pavel Karas, a nechytatelnou střelou upravil skore na konečných 8:1.

V prvním poločase jsme nastoupili s velkým nasazením, což nám přineslo pět branek. Vstup do druhé poloviny zápasu byl z obou stran vyrovnaný.

SFK Dukovany 2001 B
J. Boreš [-] - J. Gazdík [-] , L. Traxler [-] , L. Pelán [-] , F. Smysitel [-] (46. M. Fojtášek [-] ) - J. Jelínek [-] , O. Horák [-] (46. P. Horák [-] ) , Z. Hrubeš [-] , S. Procházka [-] (62. M. Jelínek [-] ) - V. Soukup [-] , J. Černý [-] (52. P. Pislcajt [-] ) -

FC Budišov - Nárameč B
Š. Věžník [-] - L. Jura [-] , Š. Mareček [-] , L. Vala [-] , D. Čech [-] , T. Jakubec [-] , M. Pavlíček [-] , D. Pavlíček [-] , O. Doležal [-] , P. Karas [-]

ŽK: 52. J. Černý - 60. O. Doležal .
Hráči zápasu: V. Soukup .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: KALINA Oldřich - SOUKUP Radek (N), MEZLÍK Miroslav (N).