16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Třebenice doma opět vítězně

11

I čtvrtý jarní a zároveň domácí zápas skončil výhrou Třebenic, které se vyšvihly na druhé místo tabulky

Domácí se prosadili jako jediní

Domácí Třebenice nastoupili za velmi teplého počasí s oslabenou rezervou Budišova v jasné roli favorita. Tu začali plnit po 19. minutách, kdy se trefil nejlepší střelec soutěže ,již devatenácti gólový Tomáš Ondráček -1:0. To byla taky jediná trefa první půle.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli pak domácí tým pokračoval v poklidném výkonu a pomalu přidával další góly. V 54. minutě to byl Ladislav Svoboda a následně v 69. minutě zvyšoval na 3:0 Leoš Hnízdil -3:0. Hosté pak alespoň v 87. minutě zaznamenali Ondřejem Doležalem čestný úspěch -3:1.

FC Budišov - Nárameč B
Běžník Štěpán, hráč: Dnes to byl velice špatný a nudný zápas bez energie a života.

Horácký klub Třebenice
A. Nykl [-] - L. Buchal [-] , L. Svoboda [-] (73. M. Ondráček [-] ) , L. Hnízdil [-] , V. Fiala [-] , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] (70. M. Ondráček [-] ) , M. Furiš [-]

Š. Věžník [-] - J. Kazda [-] , Š. Mareček [-] , L. Vala [-] , D. Čech [-] , P. Karas [-] , T. Jakubec [-] , T. Molnár [-] , D. Pavlíček [-] , O. Doležal [-] , M. Holubář [-]

Hráči zápasu: L. Hnízdil - O. Doležal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - CEJPEK Radek (N), MEZLÍK Miroslav (N).