15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

34. L. Bazala , 84. M. Široký (p.) , 85. J. Introvič - 21. J. Trnka , 26. L. Nožička , 43. J. Trnka
10

Vedoucí tým z Rudíkova dokázal na hřišti Kralic pouze zremizovat, přesto jasně vévodí celé tabulce

Hosté o dva góly lepší

Utkání mezi prvním a posledním týmem tabulky bylo od začátku dosti vyrovnané. Hosté začali získávat navrch od patnácté minuty, kdy pro zranění museli odstoupit hned dva hráči domácích. Svou převahu pak naplno využili ve 21.min, kdy po krásném přenesení hry na pravou stranu utekl Trnka a otevřel skore utkání, 0:1. Ve 26.min už to bylo 0:2, když se v závaru před bránou domácích nejlépe zorientoval hostující Nožiška a nekompromisní střelou navýšil náskok. Hráči hostí pak měli více ze hry, ale v 34.min jim domácí překazili rozehrávku a Bazala umístil míč přesně k levé tyči branky hostí, 1:2. Ve 43.min si však hosté vzali zpět dvoubrankový náskok, když se opět trefil z pravé strany Trnka. První půle tak vyzněla jednoznačně pro hostující tým.

Domácí v závěru překvapivě vyrovnali

FC Kralice n.Oslavou
Tomek Jiří, vedoucí: Hosté přijeli s jasným cílem vyhrát. To jsme jim však chtěli ztížit a po urputném boji jsme nakonec získali bod.

FK Rudíkov
Trnka Jaromír, trenér: „První poločas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vedli. V druhém poločase jsme polevili a soupeř nás potrestal z ojedinělých protiútoků. Kluci opět zabrali až pět minut před koncem utkání, ale vítěznou branku už nedali

A. Krčál [-] - A. Kabátek [-] , J. Chadim [-] , M. Malý [-] (16. E. Dračka [-] ) , P. Csicsó [-] (46. J. Introvič [-] ) , J. Kopeček [-] , P. Němec [-] , L. Bazala [-] , M. Široký [-] , V. Polák [-] , T. Chadim [-]

FK Rudíkov
L. Doležal [-] - J. Pažourek [-] , M. Mikyska [-] , Z. Skryja [-] , D. Lehký [-] - L. Nožička [-] , P. Trnka [-] , J. Trnka [-] , O. Štolpa [-] - M. Skryja [-] , J. Koch [-] (69. J. Miškela [-] )

ŽK: 24. T. Chadim , 74. L. Bazala - 10. J. Pažourek .
Hráči zápasu: J. Introvič , L. Bazala - J. Trnka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KUDLÍK Radim - NEKUDA Michal (N), ZIGMUND Vítězslav (N).