20. J. Musil , 29. V. Franěk , 69. O. Horký - 7. T. Jakubec , 37. L. Vala
11

Březník si domácí výhrou udržel bezpečně postavení v horní polovině tabulky

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Březník přivítal na svém hřišti Budišov B, který utrpěl vysokou porážku na hřišti vedoucího Rudíkova. Březník zase přivezl remízu z Koněšína a chtěl odčinit porážku 3:1 ze hřiště svého nadcházejícího soupeře. Hned v 7. minutě se trefil hostující Tomáš Jakubec a bylo to 0:1. Domácí poté dokázali Jakubem Musilem a Vítem Fraňkem výsledek otočit, ale nakonec se šlo do kabin za stavu 2:2, když dokázal vyrovnat Lukáš Vala.

O výhře domácích rozhodl Ondřej Horký

O výsledku zápasu nakonec rozhodla 69. minuta, kdy se o výhru domácího týmu zasloužil Ondřej Horký, který stanovil konečný výsledek na 3:2.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: HOLÝ Petr - STANĚK Jaroslav (N), VYSKOČIL Jaroslav (N).