25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Vladislav veze z Blatnice výhru

14. M. Svoboda - 10. M. Chalupa , 37. R. Veškrna , 55. P. Ciprys (p.)
16

Fotbalisté Vladislavi si v zápase v Blatnici připsali vítězství a dorovnali boodově svého soupeře

Hosté šli dvakrát do vedení

Hosté šli jako první do vedení, kdy se v 10. minutě trefil hlavou Chalupa Martin. Domácí vyrovnali ve 14. minutě, kdy si na přesný centr Sovy naskočil Svoboda Marek a poslal míč hlavou do sítě. Vladislav šla opět do vedení ve 37. minutě, tentokrát přehodil vyběhnutého brankáře Veškrna Roman. Blatnice mohla hned vzápětí opět vyrovnat ale tentokrát Svobodovu hlavičku zastavila horní tyč. Poločas skončil těsným vedením hostů 1:2.

Hosté si výhru ještě pojistili

Druhý poločas byl od domácích lepší a na hřišti byli více vidět, jenže v 55. minutě po faulu Karáska na hranici velkého vápna dostali hosté možnost navýšit vedení z pokutového kopu, čehož využil Ciprys Petr. Domácí se snažili vstřelit kontaktní branku ale do konce utkání diváci v deštivém počasí další branku neviděli a hosté z Vladislavi si za výhru 1:3 odvezli z Blatnice plný počet bodů.

SK Blatnice
Šabatka Marek, asistent trenéra: Druhý poločas byl od nás lepší než ten první, bohužel na body to nestačilo.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Po delší době jsme konečně vyhráli. Přes absence a zranění některých hráčů jsme podali kolektivní bojovný výkon a odvezli si tři body.