24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Třebelovice řádily ve druhé půli

23. R. Jurka , 47. M. Máca , 49. M. Máca , 57. J. Rakušan , 73. V. Kotačka , 84. J. Čurda , 85. M. Máca , 87. M. Máca , 89. R. Jurka - 31. R. Hruška , 79. K. Kocmánek
17

Nečekanou kanonádu mohli zhlédnout diváci v Třebelovicích, hlavně díky střelecky plodné druhé půlce

Oba týmy vstřelili po jedné brance

Do Třebelovic přijel Chlístov, který přijel pouze v jedenácti lidech, ale přesto ůvodní půli zvládl ještě obstojně. Sice ve 23. minutě poslal domácí tým do vedení Radim Jurka, ale za hostující celek se prosadil ve 31. minutě Roman Hruška a bylo vyrovnáno na 1.1, což byl také poločasový výsledek a očekával se nadále vyrovnaný souboj.

Domácí dokonale využili přesilovku

Do druhého poločasu ale vlétli domácí jako uragán a Marek Máca dvěma slepenýma gólama poslal Třebelovice do vedení 3:1. Navíc byl v 52. minutě vyloučen za kopnutí domácího hráče hostující gólman Michal Rygl a domácí nabídnutou přesilovku dokonale využili a to poprvé hned po pěti minutách zásluhou Jana Rakušana -4:1. V 73. minutě přidal pátou branku Václav Kotačka. V 79. minutě pak zmírnil vysoké domácí vedení Karel Kocmánek -5:2. V závěru utkání pak ale přišla velice plodná pětiminutovka domácích při které padly další čtyři branky, o které se postarali Jaroslav Čurda, Radim Jurka a dalšíma dvěma góly Marek Máca, pro kterého to bylo úspěšné čtyřbrankové odpoledne. Konečný výsledek tak zněl vysoko 9:2.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: V tomto zápase jsme již od začátku tahali za kratší konec a můžeme být rádi, že jsme neobdrželi dvouciferný nášup.