22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Opatov zaskočil Pyšel

18

Opatov se po nečekané výhře nad Pyšelem ještě nevzdal v boji o záchranu

Domácí dvakrát šokovali hosty

Na půdu posledního Opatova přijel Pyšel, který v minulém kole dokázal proti podzimnímu králu s Třebelovic smazat tříbrankovou ztrátu. Podzimní duel těchto týmů skončil výhrou Pyšele 4:2. Opatov zase po nevídaném debaklu v Přibyslavicích šokoval v 6. minutě soupeře z Pyšel, když se trefil Radek Pokorný -1:0. Ten kdo čekal, že hosté brzy vyrovnají, mýlil se. Naopak ve 30. minutě Ladislav Kabelka poslal domácí do dvougólového vedení -2:0.

Hosté pouze snížili

Vstup do druhé půle se domácím také vydařil a ve 48. minutě Radek Pokorný zvyšoval na 3:0. Hosté sice snížili Jaroslavem Tůmou na 3:1, ale v 72. minutě se potřetí trefil Radek Pokorný. Už to vypadalo na pohodový závěr zápasu pro domácí, ale zápas ještě nakonec zdramatizovaliOndřej Tůma a Ivo Nováček dvěma slepenýma brankama na 4:3.

FK Opatov
R. Kšír [-] - M. Malík [-] , L. Kabelka [-] (88. M. Solař [-] ) , M. Čurda [-] , P. Jirka [-] , R. Pokorný [-] , Z. Daniel [-] (64. A. Švaříček [-] ) , D. Čučelin [-] , J. Horáček [-] , M. Kravka [-] (79. J. Kaser [-] ) , A. Konečný [-]

TJ Sokol Pyšel
L. Teplý [-] - R. Šoukal [-] , D. Šubert [-] - J. Skryja [-] (84. O. Adam [-] ) , O. Tůma [-] , I. Nováček [-] , D. Šabacký [-] - L. Sobotka [-] (57. F. Dvořák [-] ) , J. Tůma [-] - L. Hadraba [-] , L. Tůma [-]

ŽK: 20. Z. Daniel , 38. M. Kravka , 39. P. Jirka , 59. J. Horáček - 59. J. Tůma , 72. O. Tůma , 72. D. Šubert . ČK: 87. O. Tůma .
Hráči zápasu: R. Pokorný - I. Nováček .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - FORTELNÝ Jaromír (N), KVAISER Jiří (N).