21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Horní Újezd si přivezl z Náměště B bod

34. J. Eliáš , 40. J. Eliáš , 81. T. Franěk (p.) - 38. R. Durda , 45. M. Ošmera , 46. T. Kaláb
13

Fotbalisté Horního Újezdu si ze hřiště rezervy Náměště přivezl divokou remízu 3:3

V závěru poločasu se s góly roztrhnul pytel

Souboj rezervního týmu z Náměšť proti Hornímu Újezdu bylo k vidění ve Vicenicích. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Po začátečním oťukávání se začaly dít věci v poslední desetiminutovce. Nejprve poslal domácí do vedení ve 34. minutě Jiří Eliáš -1:0. Hostující kanonýr Radek Durda však záhy vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později však opět Jiří Eliáš vrátil domácím vedení 2:1. V poslední minutě první půle se ale trefil ještě Michal Ošmera a hostům se podařilo podruhé vyrovnat -2:2.

Domácí vyrovnali z penalty

Začátek druhé půle domácí zaspali a hned ve 46. minutě poslal hosty poprvé do vedení Tomáš Kaláb -2:3. Hosté tento výsledek pak dlouho bránily, ale nakonec se střelecky prosadili také domácí, kteří dokázali v 81. minutě vyrovnat z pokutového kopu zásluhou Tomáše Fraňka -3:3.