20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Lipník bez problémů zvítězil

16

Díky skvělému vstupu do zápasu zvítězil Lipník nad posledním Opatovem 4:1

Domácí měli bleskový nástup

Domácí začali utkání velkým náporem. Už ve 3. minutě se dostal do velké šance Macháček, ale
  střela skončila mimo branku. O minutu později už domácí Lipník vstřelil vedoucí branku. Na hra-
  nici velkého vápna se k míči dostal Kisela a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.
  V 7. minutě již domácí vedli o dvě branky, když po centru Fňukala skóroval Jonáš.
  Na další branku se nečekalo dlouho. V 11. minutě domácí zahrávali přímý kop z 20 m a Rohony
  nádhernou střelou vymetl šibenici hostující branky. Lipník poté zvolnil a hra se vyrovnala.
  Až v 36. minutě se za obranu hostů dostal Šťava a zvýšil skóre na 4:0. Tak skončil první poločas.

Hosté pouze snížili

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal a akce se střídali na obou stranách. Domácí,vědomi
  si svého náskoku už nehráli s takovým nasazením, jako v první půli a do šancí se dostávali
  i hosté. Ti byli odměněni brankou, když po chybě domácích se k míči dostal Jirka a upravil
  skóre na 4:1. Lipník ještě v závěru mohl změnit stav utkání, ale dvě velké šance neproměnil.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Dnes nám chybělo několik hráčů základní sestavy, ale velice dobře je zastoupili kluci z dorostu. S výsledkem jsme spokojeni, ale stále se pereme s proměňováním šancí.

O. Urban [-] - T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (58. L. Žák [-] ) , L. Macháček [-] , A. Rohony [-] (74. M. Peštál [-] ) , J. Jonáš [-] (77. P. Pokorný [-] ) , J. Fňukal [-] (68. J. Křivánek [-] ) , A. Kisela [-] , J. Burian [-] , T. Pokorný [-]