18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Horní Újezd doma konečně zabral

45. M. Čermák , 76. L. Sláma , 90. M. Řezáč - 64. K. Tesař (p.)
13

Až ve ve čtvrtém domácím zápase vybojoval Horní Újezd plný počet bodů a posunul se do klidného středu tabulky

Domácí šli při odchodu do kabin do vedení

Za teplého počasí se hrál oboustraně opatrný fotbal. Jako první se osmělili domácí, poté co Čermák zpoza velkého vápna vystřelil, ale brankář jeho pokus vyrazil na roh. V 10. minutě zahrávali hosté přímý kop, ze kterého Gardoň nastřelil tyč. Ve 13. minutě se do obrovské šance dostal domácí Zvěřina, ale z malého vápna trefil pouze Tesaře v brance hostů. Po té tempo hry opadlo, hra se odehrávala ve středu hřiště bez větších šancí. V 39. minutě napřáhl s úctyhodné vzdálenosti hostující Sevelda a orazítkoval břevno Hradeckého brány. V poslední minutě první půle Pavlík vysunul Čermáka a ten postupoval sám na Tesaře a střelou k tyči otevřel skóre utkání – 1:0.

Domácí si v závěru vybojovali všechny body

Ve 2. poločase domácí spíše bránili a dostali se pod tlak. Z toho vyústila v 64. minutě penalta, kterou proměnil K. Tesař a vyrovnal na 1:1. V 70. minutě měl na noze branku domácí Durda, kterému ideálně sklepl míč Václavek, ale z hranice penalty branku netrefil. V 73. minutě byl vyloučen za nesportovní chování hostující Nevrkla. Domácí přesilovou hru rychle využili. Po rohovém kopu stál na správném místě Sláma a z malého vápna nekompromisně poslal domácí do vedení 2:1. Hosté se dostali ještě do jedné obrovské šance, Gardoň se vyhnul ofsaidu a postupoval sám na Hradeckého. Ten ale jeho tvrdou střelu reflexivně vyrazil. Tečku za výsledkem udělal střídající Martin Řezáč, který po narážečce s Durdem tváří v tvář obstřelil Tesaře 3:1.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Soupeř přijel oslaben o několik hráčů a konečně jsme Jemnici porazili. V utkání jsme měli více šancí a zasloužili jsme si vítězství

P. Hradecký [-] - M. Václavek [-] , J. Kučera [-] (77. M. Řezáč [-] ) , M. Čermák [-] , M. Novotný [-] , M. Zvěřina [-] , L. Sláma [-] , K. Kresa [-] (82. D. Macháček [-] ) , V. Pavlík [-] , M. Veselý [-] , R. Durda [-]