18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

24. J. Trnka , 38. J. Trnka - 13. M. Semerád
13

Fotbalisté Blatnice dokázali zvítězit na domácí půdě proti Výčapům

Jiří Trnka otočil poločas dvěma góly

Za slunečného počasí se hrál atraktivní fotbal před slušnou diváckou kulisou. Hostům se na jaře příliš nedaří, a tak se chtěli zvednou na hřišti v Blatnici. Ve 13. minutě se hostům podařilo otevřít skóre utkání, kdy se nechytatelně trefil Semerád Matěj. Domácím se podařilo ve 24. minutě vyrovnat a to po dlouhém autu Karáska se hlavou prosadil domácí kapitán Jiří Trnka. Ve 38. minutě opět Jiří Trnka úřadoval, tentokrát se prosadil po přesném rohovém kopu a poslal svůj tým do vedení 2:1. Do konce prvního poločasu diváci další branku neviděl a tak šli domácí do kabin za těsného vedení.

Ve druhé půli již branka nepadla

Druhý poločas se hrál hodně aktivně na obou stranách. Hosté se snažili vyrovnat ale naráželi na dobře hrající domácí obranu. Ve zbytku utkání další branka nepadla a domácí si těsné vedení dokázali pohlídat.

SK Blatnice
Trnka Jiří st., trenér: Konečně se nám podařilo vyhrát na jaře na domácím hřišti, předvedli jsme bojovný výkon, v zadních řadách jsme udělali pouze jednu chybu, ze které padla branka, i tak zisk tří bodů je si myslím zasloužený.