16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Blatnice přišla o výhru v nastavení

11

Fotbalisté Blatnice nedokázali na svém hřišti porazit Pyšel a stále čekají na první jarní výhru

Domácí šli do vedení

Za silného větru se hrál celkem pohledný fotbal se spoustou šanci hlavně u domácích. Blatnice šla jako první do vedení, kdy v 15´ minutě po centru Foltýna umístil přesně k tyči hlavou Jiří Trnka. Domácí Sova zatápěl hostující obraně ale ve dvou velkých šancích jej vychytal brankář Teplý. Hosté nedokázali na jedinou branku v první půli odpovědět a tak šli domácí do poločasové přestávky s jednobrankovým vedením.

Hosté smazali dvougólovou ztrátu

V druhé půli v 69´minutě opět úřadovali domácí, kdy se po závaru nejlépe zorientoval Karásek a tvrdou střelou propálil brankáře Teplého.  Hostům se podařilo v 77´minutě snížit, kdy se z bezprostřední blízkosti brankáře prosadil Sobotka. Domácí mohli hned vzápětí definitivně rozhodnout o zisku tří bodů ale Sova dvakrát sám před brankářem selhal. Bohužel pro domácí se podařilo v samotném nastavení hostům vyrovnat, kdy přímý kop skoro z poloviny hřiště podcenil brankář domácích Holík a střídající Dvořák rozhodl o dělbě bodů.

SK Blatnice
Trnka Jiří starší, trenér: Vedení 2:0 jsme si měli jednoznačně pohlídat, bohužel na neproměněné tutové šance jsme nakonec v závěru doplatili.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Z našeho pohledu zápas o šancích na obou stranách. Dvou gólové manko jsme nehodili za hlavu a dokázali jsme zápas vyrovnat.