14.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Vladislav si z Hrotovic veze výhru

0

Fotbalisté Vladislavi si v zápase v Hrotovicích připsali očekávanou výhru a nadále okupují přední příčky

Hosté šli brzy do vedení

V dohrávce 14. kola přijela do Hrotovic Vladislav, která chtěla navázat na slušné jarní výkony. Na jaře dokázala Vladislav zvítězit 6:2. Zápas se hrál za pěkného počasí a hosté ukazovali od začátku utkání, že se v úvodu jara dostali do psychické pohody, což dokumentovali vedením 0:1, o které se postaral v 11. minutě Jakub Orálek. Domácí se ale také snažili o steč hostující branky, ale žádný střelecký pokus k brance nevedl

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se hosté začali více prosazovat a v 61. minutě Petr Vyletěl zvyšoval na 0:2. V 74. minutě dal pak hostující David Veleba uklidňující branku na 0:3. Čestný úspěch domácích alespoň zaznamenal Marek Hrůza -1:3.

TJ Vladislav
Martenek Aleš, hráč.: V zápase v Hrotovicích jsme chtěli odčinit porážku z minulého kola, což se nám podařilo. V zápase jsme byli lepším týmem, ovšem kombinační hra se oběma celkům příliš nedařila. Zápas jsme měli pod kontrolou je jen škoda obdržené branky.