15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Nová Ves opět pálila ostrými

0

Vedoucí Nová Ves potvrzuje, že nemá v IV. Třídě skupině B konkurenci. V minulém zápasu nastřílela devět branek Kožlí, nyní jich bylo osm.

Prvních dvacet minut bylo vyrovnaných, nemohli jsme se nějak dostat do hry, ale po první vstřelené brance, se domácí rozstříleli. Úvodní gól zařídil Vávra, po přihrávce Závorky, který obešel dva protihráče a předložil parádní balon svému spoluhráči. Pak už se prosadil samotný nahrávač. Ten se v zápase trefil ještě třikrát. Poločas skončil vedením 5:0 a bylo rozhodnuto. Domácí ještě přidali tři branky, hosté se zmohli jen korekci výsledku.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Vlastimil Šimek, předseda Nové Vsi: „Byla to opět jednoznačná záležitost. Akorát úvod nebyl ideální, ale pak už to jelo. Zasloužená výhra pro nás.“

M. Bárta [-] - J. Pecha [-] , J. Lebeda [-] , J. Peca [-] , J. Lebeda [-] - J. Beneš [-] , O. Šemík [-] , M. Vávra [-] , B. Čížek [-] - R. Závorka [-] , P. Vávra [-]