15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Habry měly proti deseti usnadněnou práci

0

Kožlí přijelo v deseti a od začátku to byla hra na jednu bránu. Moc nechybělo tomu, aby domácí nasázeli Kožlí deset branek.

Na gól se čekalo dvacet minut, kdy se prosadil Korel, po něm přidal další Příbramský. Hosté snížili z ojedinělé akce, když balón odražený od břevna dorazili do sítě. Ovšem do poločasu to bylo opět o dvě branky. Druhý poločas začal chybou Habrů a snížením na 3:2. To však bylo od koželských vše. Pokračovala hra na jednu bránu a začalo se to projevovat i na výši skóre. To nakonec narostlo až na konečných 9:2.

TJ Sokol Habry B
Karel Příbramský, hráč Habrů: „Když proti vám stojí jen deset hráčů soupeře, tak se vám vnucuje pocit, že se to uhraje samo. Proto jsme hráli na půl plynu. První gól hostů nás probudil a začali jsme hrát a bavit se fotbalem. Škoda, že nedopadla desítka, šance na to byly.“

V. Krátký [-] - K. Příbramský [-] , V. Šembera [-] , T. Sobek [-] , J. Vavřička [-] - M. Korel [-] , J. Benda [-] , D. Havlas [-] , J. Dibelka [-] - J. Holík [-] , J. Bártík [-]