26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Ratibořské Hory zažily hodně nepovedenou rozlučku s I.B třídou

5

Lomnice uštědřila hostům osmigólový výprask.

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Na poslední mistrovské utkání v I. B třídě na hřiště druhého mužstva tabulky jsme odjeli ve velmi zdecimované sestavě. Toto utkání se mi ani příliš nechce hodnotit. Od samého začátku totiž bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Domácí postupně dávali gól za gólem a poločas utkání skončil 5:0 ve prospěch domácího mužstva. Na začátku druhého poločasu nám soupeř vstřelil další dvě rychlé branky a zápas se pak za stavu 7:0 prakticky již jen dohrával. V 57. minutě utkání jsem po obnoveném zranění Slavomíra Katolického musel do hry nastoupit i já sám. V závěru utkání jsme inkasovali další branku, kterou soupeř uzavřel stav utkání na konečných 8:0. Za nasazení musím tentokrát vyzdvihnout výkon našeho kapitána Michala Prokeše a také Tomáše Vocílky. Mrzí mě, že od té doby, co jsem v zimní přestávce převzal naše mužstvo, byla docházka na tréninky i mistrovská utkání velmi špatná. Navíc jsem čtyři kola před koncem jako trenér musel řešit i naše B mužstvo, neboť jeho trenéři se k tomu postavili zcela neadekvátně. Své první působení ve funkci trenéra tak musím bohužel hodnotit negativně, neboť jsme po pěti letech opustili krajskou I. B třídu.