25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Ratibořské Hory už vyhlížely senzační výhru, mistr ale v závěru zabral

5

Jak se zápas vyvíjel?

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Utkání se mi hodnotí velice těžko, neboť jsme měli velice blízko k vítězství nad prvním týmem tabulky. Na soupeře jsme se dobře připravili, hráli jsme organizovaně a hned ve 2. minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí branku po samostatném úniku Filipa Kmenta. I nadále jsme byli aktivní a v 11. minutě po chybě obrany hostů zvýšil Tomáš Vocílka na 2:0. Soupeř bohužel dokázal do poločasu vyrovnat dvěma totožnými góly z přímých kopů v 16. a 33. minutě. Nástup do druhého poločasu se nám opět vydařil a v 51. minutě jsme šli po druhé brance Filipa Kmenta opět do vedení, které se nám podařilo udržet až do 82. minuty. V té době již soupeř přebíral iniciativu a dvěma slepenými góly v 82. a 85. minutě nakonec strhl vítězství na svoji stranu, čímž definitivně rozhodl o našem sestupu z I. B třídy. Našim hráčům děkuji za přístup k utkání a bojovný výkon, vyzdvihnout musím výkon střelce našich dvou branek Filipa Kmenta. V našem posledním utkání sezóny nastoupíme v sobotu 16.6. od 17.00 hodin na hřišti mužstva Tatran Lomnice nad Lužnicí.

T. Hoffmann [-] - B. Greguš [-] , M. Prokeš [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , M. Breda [-] , T. Vocílka [-] , F. Kment [-] , M. Blovský [-] , V. Říha [-] , Z. Sabiniok [-]