18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Mladá Vožice dala Horám šest gólů, hned tři z nich nasázel Svatek

3. T. Svatek , 9. T. Svatek , 16. P. Kukla , 41. T. Písařík , 58. T. Svatek , 90. D. Struska - 37. P. Kukla (vl.) , 66. M. Prokeš (p.) , 76. A. Fišer
8

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič, trenér: Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli kvůli mnoha omluvenkám našich hráčů v silně improvizované sestavě. Začátek zápasu jsme bohužel vůbec nezachytili a již v 16. minutě jsme prohrávali 3:0 a tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Ve 37. minutě jsme sice po vlastní brance domácích dostali chuť toto utkání ještě zdramatizovat, ale již o čtyři minuty později jsme po samostatném úniku soupeře inkasovali čtvrtou branku. Druhý poločas se pak již odehrával v poklidném tempu a domácí v 58. minutě zvýšili své vedení na 5:1. Nám se poté góly Michala Prokeše z penalty a Antonína Fišera podařilo výsledek zkorigovat až na 5:3, poslední slovo měl ale opět náš soupeř, který v poslední minutě upravil výsledek utkání na konečných 6:3. Děkuji všem našim hráčům, kteří se k utkání dostavili, za bojovný výkon a našim věrným divákům za to, že nás přijeli povzbudit. Věřím, že nás diváci podpoří i v našem dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 28. dubna od 17.00 hodin na domácím hřišti s dalším sestupem ohroženým mužstvem TJ Malšice.