14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

--

--

Dělba bodů je spravedlivá, hodnotil zápas v Chotovinách trenér Hoffmann

0

Hosté šli do vedení, Chotoviny ale v dalším průběhu zápas otočily a o dělbu bodů se tak postaral Vaněček.

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): V posledním utkání podzimu v Chotovinách jsme museli nastoupit opět v improvizované sestavě. Vydařil se nám vstup do utkání, již v 5. minutě jsme nastřelili tyč domácí branky a v 8. minutě jsme se ujali vedení proměněnou penaltou Dominika Feichtingera. Domácí vyrovnali v 19. minutě brankou Volodymyra Bondareva. My jsme i v dalším průběhu prvního poločasu hráli ze zajištěné obrany a podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky, ty jsme ale již nedokázali brankově zúročit. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí a v 58. minutě dokonali obrat ve skóre brankou Jana Pavlíčka. My jsme se poté snažili o vyrovnání a naše snaha byla v 77. minutě korunována vyrovnávací brankou Jiřího Vaněčka, který po chybě domácího gólmana dorážel na konečných 2:2. Od té chvíle jsme se již soustředili na udržení nerozhodného výsledku, kterého jsme i přes několik šancí domácích nakonec dosáhli. Myslím si, že vzhledem k průběhu utkání je konečná dělba bodů spravedlivá. Za bojovný a disciplinovaný výkon musím pochválit celé naše mužstvo. V nastávající zimní přestávce nás ale čeká hodně práce, abychom v jarní části podávali zlepšené výkony a podařilo se nám krajskou I. B třídu v Ratibořských Horách udržet i pro příští sezónu.